Sizde bir gün bunda yer alabilirsiniz.
Bizim için en keyifli uğraş sizi de başarılarımız arasına eklemek.

Gülçek Tekstil LTD ŞTİ. “Ercan GÜNGÖR”

TKM Kalibrasyon ile iletişim kurduktan sonra kabul edilebilir fiyatları ve cana yakın oluşları nedeni ile çalışmaya karar verdik. İşlerine olan hakimiyetleri prensipli ve disiplinli çalışıyor olmaları bizi çok memnun etti. Verdikleri sözleri tutan ve ihtiyacımız olduğunda yanımızda olan TKM kalibrasyon tedarikçi değerlendirmelerimizde üst sıralarda yerini almaktadır. Kendilerine mesleki bilinçlerinden taviz vermeyen ve öncelikle hizmet anlayışını benimsemelerinden dolayı teşekkür ediyorum.

SGS Supervise Gözetme Etüd Kontrol Servisleri A.Ş. “Sevcan DARCAN”

Laboratuvarımızın TÜRKAK’tan akretide olması ve cihazlarımızın ölçüm sonuçlarının güvenilir olması gerektiğinden dolayı TÜRKAK’tan akredite bir kalibrasyon laboratuvarı ile çalışmak durumundaydık. TKM Kalibrasyon TÜRKAK’tan akredite olduğu için kendileri ile iletişime geçtik. Kullandığı ekipmanların kalitesinin yüksek olması, personelinin yardımsever ve işine hakim olması dolayısıyla kendileri ile çalışmaktayız. Dinamik yapılarından dolayı hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlara hizmet verebilmektedirler. Her aradığımızda bize bizden biri gibi davranıyor olmalarına teşekkür ediyorum.

Flo Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş "Kadir BEKTAŞ" Lab. Müdürü

   TKM denince ilk aklıma gelenler akreditasyon kapsamı, personelinin profesyonelliği, teknolojiye yatırımı… Güvendiğim ender kalibrasyon firmalarından biridir. Şu kısa film bile, öncü olduklarını gösteriyor…. Rabbim yolunuzu açık etsin. Doğrudan ayırmasın.

European Tobacco Sigara ve Tütüncülük San. ve Tic. A.Ş. “Gönül KARALTI” Lab. Şefi

Planlanan eğitime sadık kalınması verilen eğitimin ciddiyetini, istenilen konularda hem teorik bilginin hem de pratik çalışmanın yapılması bilginin kalıcılığını sağlamıştır. Daha önceki deneyimlerimden ölçüm belirsizlik hesaplamaları eğitiminde genelde bilgilerin kilit noktalarının saklanmasıyla hep karşılaşmıştım, bu açıdan da TKM’de farklı olarak sorduğumuz sorulara verilen ayrıntılı, işin püf noktalarını içeren cevaplardan ve doküman paylaşımlarından dolayı teşekkür ederiz. TKM kalibrasyon merkezinde aldığımız eğitim oldukça başarılı ve firmamızda kendi iç kalibrasyonumuzu yapılandırması açısından oldukça fayda sağlamıştır. Tüm çalışanlara işlerinde başarılar dileriz.

Analitika Laboratuvar ve Proses Kontrol Cih. San. Tic. Ltd. Şti. "Ercan ÖZ" Firma Sahibi

TKM Kalibrasyon yetkilisi arkadaşların samimi ve yardımsever yaklaşımları bize güven verdi. Tercihimizi bu firmadan yana kullanmamıza neden oldu. İşlerin bitmesi ve raporların elimize ulaşmasından sonra doğrulamalarda kullandığımız göstergeli sıcaklık ölçer sertifikasındaki sapmalar bir önceki kalibrasyon firmasının vermiş olduğu sapmalardan bir hayli yüksek olduğunu tespit ettik. TKM kalibrasyonda konunun ilgilisi personel ile görüşmemiz neticesinde  ölçümü tekrarlama talebimizi geri çevirmedi. Ölçümleri tekrarladığımızda sonuçların değişmediğini ve cihazda problem olduğunu gördük. TKM Kalibrasyon kaliteli referans cihazlar ve eğitimli personeli sayesinde  güvenilir sonuçlar vermesi ölçümlerde yaşayacağımız olası sorunlarında önüne geçmiş oldu. İşin başında kendilerine duyduğumuz  güveni de boşa çıkarmadılar. TKM ailesine teşekkür ediyorum.

TÜV Rheinland Türkiye "Zeynep ERSÖZ" Softline Kalite Koordinatörü

Sizden talep ettiğimiz sertifikalar tam gerektiği zamanlamada elime ulaştı. Kalibrasyon çalışması gerçekleştirdiğimiz süre boyunca, öncesi ve sonrasındaki süreçlerde de sorunlarımıza ve isteklerimize hızlı, pratik ve güvenilir çözümler getirdiğiniz için TÜV Rheinland adına size çok teşekkür ederim. TKM çalışanlarınızın tüm bu süre boyunca göstermiş olduğunuz profesyonel yaklaşımınız akreditasyon hazırlık aşaması boyunca bizlerin işini oldukça kolaylaştırdı ve her bakımdan çok yardımcı oldu. Bundan sonraki çalışmalarımızı da beraber gerçekleştirmeyi umarak sizlere iyi çalışmalar dilerim.